Zapytaj o ofertę 576 786 666

Czy Sielce oferują nowe mieszkania dla Ciebie?

W okresie międzywojennym Sielce stawały się modnym i eleganckim rejonem dolnego Mokotowa, niestety proces ten przerwał wybuch II wojny światowej. Zniszczenia do jakich doszło tutaj podczas walk toczących się w czasie powstania warszawskiego sprawiły, że powojenne Sielce nie były już tak atrakcyjne dla mieszkańców Warszawy. Dzisiaj Sielce to tętniąca życiem i energią część Mokotowa, która otrzymuje należną jej uwagę kusząc mieszkańców nowymi mieszkaniami o wysokim standardzie. Jeśli wciąż zastanawiasz się, czy Sielce to Twoje miejsce na Ziemi, sprawdź, co ma Ci do zaoferowania ta wyjątkowa część Mokotowa.

nowe mieszkania sielce

Nowe mieszkania w doskonałej lokalizacji

Pierwszym atutem, na jaki wskazuje większość inwestorów wybierając nowe mieszkania w Sielcach (inwestycja Dom Hygge Twin przy ulicy Bobrowieckiej 1B) to doskonała lokalizacja obiektu. W bliskim sąsiedztwie inwestycji znajdziemy kilkanaście restauracji, sklepy, przystanki komunikacji miejskiej, stacje Veturilo, szkoły, przedszkola, przychodnie i ośrodki sportu i rekreacji, a także obiekty sakralne. A wszystko to w cichym i spokojnym otoczeniu dolnego Mokotowa, który z jednej strony oferuje doskonałe skomunikowanie z Centrum, z drugiej urok mieszkania na przedmieściu.

Zróżnicowana oferta lokalowa

Drugim atutem, którym przekonują do siebie nowe mieszkania w Sielcach jest ich różnorodność. Lokale mieszkalne różnią się metrażem i układem. Świetnym przykładem takiej różnorodności jest Dom Hygge Twin, w którym oferta została podzielona na 7 typów lokali:

  • Typ 1 to kameralny apartament o powierzchni od ok. 27 do 30 m2, którego atutem jest atrakcyjna lokalizacja na. W zależności od wariantu, część z apartamentów wyposażona jest w oddzielne sypialnie. Do tego salon połączony z jadalnią.
  • Typ 2 to niewielki apartament typu studio o powierzchni ok. 30 m2, w którym dla podniesienia komfortu przewidziano osobną sypialnię. Atutem lokalu jest balkon na szerokość całego mieszkania.
  • Typ 3 to mieszkanie średniej wielkości o powierzchni ok. 35 m2, na które składają się przestronny salon z jadalnią oraz oddzielna sypialnia. To doskonały wybór dla rodzin, których dzieci opuściły już rodzinne gniazdo, jak również wygodne mieszkanie na dobry początek dla par.
  • Typ 4 to rodzinny apartament o powierzchni od ok. 40 do 52 m2, na który składają się przestronne sypialnie oraz salon z jadalnią i jeden bądź dwa balkony – w zależności od wariantu.
  • Typ 5 to mieszkanie o powierzchni ok. 56 m2, którego atutem jest przestronna sypialnia i równie przestronna łazienka. Dodatkowo do dyspozycji są dwa balkony.
  • Typ 6 to rodzinny apartament z dwoma oddzielnymi sypialniami i dwoma balkonami, którego metraż całkowity wynosi ok. 65m2.
  • Typ 7 to prawdziwy apartamenty o powierzchni nieco ponad 90 m2 , do lokalów przydzielone są dwa balkony

 

Tak duża różnorodność dostępnych lokali mieszkalnych sprawia, że nowe mieszkania w Sielcach doskonale wpisują się w potrzeby zróżnicowanego odbiorcy, zarówno osób mieszkających w pojedynkę, jak i rodzin z dziećmi, osób poszukujących spokojnego mieszkania na emeryturę oraz mieszkańców pragnących przestrzeni i luksusu.

Przedstawione na stronie internetowej www.twin.hyggemokotow.pl wizualizacje budynków i lokali mają charakter poglądowy. Wygląd budynków oraz zagospodarowanie terenu mogą nieznacznie ulec zmianie w trakcie realizacji. Zmianie nie ulegną istotne cechy świadczenia oraz funkcjonalność budynków.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do używania, kopiowania i rozpowszechniania wszelkich danych i materiałów dostępnych na niniejszej stronie internetowej podlegają w szczególności przepisom ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o Prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 2006 Nr 90 poz. 631 z późn. zm.). Wykorzystywanie danych lub materiałów z niniejszej strony w jakichkolwiek celach wymaga każdorazowo pisemnej zgody Dynamic Development.