Zapytaj o ofertę 576 786 666

ZAMIESZKAJ NA SIELSKIM MOKOTOWIE

Poczuj radość życia zgodnie z filozofią hygge

Filozofia Hygge

Hygge to filozofia życia stworzona ponad 200 lat temu przez Duńczyków – naród uznawany za najszczęśliwszy na świecie. Szczęście osiągają poprzez poczucie bezpieczeństwa, komfort, możliwość spędzania czasu z bliskimi i celebrowanie prostych przyjemności. Umożliwiamy Ci to, dbając o każdy szczegół projektu Dom Hygge Twin, który sprzyja życiu w harmonii – w oazie spokoju, ale wciąż blisko centrum wydarzeń.

 

Hygge to klucz do szczęścia. My skracamy ten dystans, wręczając Ci klucze do jednego z naszych apartamentów.

Standard Domu Hygge

Przedstawiamy nastrojowy apartament, urządzony zgodnie z filozofią hygge. Jasne pomieszczenia są przytulne i estetyczne. Łagodne, przyjemne barwy i dobrze dobrane oświetlenie czynią to mieszkanie pod klucz oazą spokoju. Naturalne materiały wykończeniowe, przemyślany układ przestrzeni i przestronne okna pozwalają poczuć panującą we wnętrzu harmonię.

W Domu Hygge Twin mamy do zaproponowania 63 apartamenty o metrażu od 27 m2 do 90,5 m2. Dla Twojej wygody zaopatrzyliśmy budynki w komórki lokatorskie, dwukondygnacyjny garaż podziemny oraz lokal usługowy na parterze. Zwieńczeniem pomysłowej aranżacji w stylu hygge jest „zielony dach”. To ekologiczne rozwiązanie o rosnącej popularności zapewnia obiektowi dobrą termoizolację i atrakcyjny wygląd. Mieszkania Hygge ulokowane są w spokojnej, bezpiecznej okolicy. Jednocześnie łatwo o dostęp do najważniejszych miejskich arterii, galerii handlowych, sklepów, szpitali, szkół i przedszkoli.

63

Apartamenty

O POWIERZCHNI
OD 27 m2
DO 90.5 m2

Kameralny charakter inwestycji o minimalistycznej architekturze.

Wysoki standard wykonania, podziemny garaż, 3 windy.

Bezpieczeństwo dzięki monitoringowi wizyjnemu.

Tereny zielone – w pobliżu Łazienki Królewskie i park Sielecki.

Wyjątkowa lokalizacja
w sercu Warszawy na Mokotowie

Dom Hygge Twin – ciche miejsce przy ul. Bobrowieckiej na Mokotowie to bliskość węzłów komunikacyjnych i szybki dojazd do centrum Warszawy.

Dowiedz się więcej

Oferta na miarę Twoich oczekiwań

Apartamenty można podzielić na 7 typów w zależności od powierzchni.
Każdy z nich skrojony jest na miarę różnych potrzeb klientów.

Typ 1
29 M2
Apartament
typ „STUDIO”
Poznaj szczegóły
Typ 2
ok 30 M2
Apartament
By korzystać z uroków życia w dużym mieście
Poznaj szczegóły
Typ 3
35 M2
Apartament
Komfortowy azyl
Poznaj szczegóły
Typ 4
39-44 M2
Apartament
By cieszyć się każdą chwilą
Poznaj szczegóły
Typ 5
54-58 M2
Apartament
Mieszkania średniej wielkości
Poznaj szczegóły
Typ 6
62-65 M2
Apartament
Miejsce do życia dla rodzin
Poznaj szczegóły
Typ 7
90,5 M2
Apartament
Komfort dla wymagających
Poznaj szczegóły

HYGGE DLA KAŻDEGO

Oferujemy aż 7 wyjątkowych typów apartamentów, których powierzchnie wynoszą od 27 m2 do 90 m2. Szeroki wachlarz oferowanych apartamentów sprawia, że każdy zajdzie tu przestrzeń dla siebie.

Pod klucz

Dla naszych specjalistów wykończenie wnętrz to nie tylko praca, ale i pasja.

Z przyjemnością podpowiemy, jakie prace przeprowadzić, aby mieszkanie było funkcjonalne, indywidualnie dostosowane do potrzeb i preferencji każdego Klienta. Zajmiemy się realizacją, będziemy mogli wyszukać i zamówić materiały, nawet jeśli będą niestandardowe.

Dowiedz się więcej

Przedstawione na stronie internetowej www.twin.hyggemokotow.pl wizualizacje budynków i lokali mają charakter poglądowy. Wygląd budynków oraz zagospodarowanie terenu mogą nieznacznie ulec zmianie w trakcie realizacji. Zmianie nie ulegną istotne cechy świadczenia oraz funkcjonalność budynków.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do używania, kopiowania i rozpowszechniania wszelkich danych i materiałów dostępnych na niniejszej stronie internetowej podlegają w szczególności przepisom ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o Prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 2006 Nr 90 poz. 631 z późn. zm.). Wykorzystywanie danych lub materiałów z niniejszej strony w jakichkolwiek celach wymaga każdorazowo pisemnej zgody Dynamic Development.