Zapytaj o ofertę 576 786 666

ZAMIESZKAJ NA SIELSKIM MOKOTOWIE

Poczuj radość życia zgodnie z filozofią hygge

Filozofia Hygge

Hygge to filozofia życia stworzona ponad 200 lat temu przez Duńczyków – naród uznawany za najszczęśliwszy na świecie. Szczęście osiągają poprzez poczucie bezpieczeństwa, komfort, możliwość spędzania czasu z bliskimi i celebrowanie prostych przyjemności. Umożliwiamy Ci to, dbając o każdy szczegół projektu Domu Hygge, który sprzyja życiu w harmonii – w oazie spokoju, ale wciąż blisko centrum wydarzeń.

 

Hygge to klucz do szczęścia. My skracamy ten dystans, wręczając Ci klucze do jednego z naszych apartamentów.

Standard Domu Hygge

Oto kameralny apartamentowiec, zbudowany w myśl filozofii hygge. Łączy w sobie ładne, jasne wnętrza z wykonaniem najwyższej jakości. Przestrzeń apartamentów jest wygodna i tworzy przytulną atmosferę, którą wspierają naturalne materiały, komfortowy rozkład oraz duże drewniane okna (w apartamentach powyżej 100 m2 – przesuwane typu HS).
W Domu Hygge oferujemy 51 apartamentów o powierzchni od 35 m2 do 159 m2. Do tego dwukondygnacyjny garaż podziemny, komórki lokatorskie oraz lokal usługowy na parterze. Dodatkowym atutem w stylu hygge jest „zielony dach”.

Dom Hygge znajduje się w cichej i bezpiecznej, a jednocześnie doskonale skomunikowanej okolicy o rozbudowanej infrastrukturze – w pobliżu znajdują się centra handlowe, sklepy, kawiarnie, klinika, szkoły i przedszkola. Zieleń i urocze alejki wokół Domu Hygge sprzyjają odpoczynkowi na świeżym powietrzu. A do tego ścieżki rowerowe i stacje Veturilo, które aż zachęcają do życia w stylu hygge.

51

Apartamentów

O POWIERZCHNI
OD 35 m2
DO 159 m2

Kameralny charakter inwestycji o minimalistycznej architekturze.

Wysoki standard wykonania, podziemny garaż, 3 windy.

Bezpieczeństwo dzięki monitoringowi wizyjnemu.

Tereny zielone – w pobliżu Łazienki Królewskie i park Sielecki.

Wyjątkowa lokalizacja
w sercu Warszawy na Mokotowie

Dom Hygge – ciche miejsce przy ul. Bobrowieckiej na Mokotowie to bliskość węzłów komunikacyjnych i szybki dojazd do centrum Warszawy.

Dowiedz się więcej

Oferta na miarę Twoich oczekiwań

Apartamenty można podzielić na 7 typów w zależności od powierzchni.
Każdy z nich skrojony jest na miarę różnych potrzeb klientów.

Typ 1
80.69 – 82.18 M2
Apartament
Komfort
Największy apartament na piętrze
Poznaj szczegóły
Typ 2
35.29 M2
Apartament
Tu i teraz
Mały apartament typu "studio"
Poznaj szczegóły
Typ 3
40.11 – 41.53 M2
Apartament
Sielanka
Mieszkanie średniej wielkości
Poznaj szczegóły
Typ 4
73.80 M2
Apartament
Harmonia
Duży apartament dla rodziny
Poznaj szczegóły
Typ 5
48.43 – 49.16 M2
Apartament
Azyl
Z jedną sypialnią
Poznaj szczegóły
Typ 6
60.50 – 61.92 M2
Apartament
Spokój
Mieszkanie trzypokojowe
Poznaj szczegóły
Typ 7
85.65 – 158.98 M2
Apartament
Bezkres
Penthouse ze wspaniałym widokiem
Poznaj szczegóły

DLA WYMAGAJĄCYCH

Oferujemy aż 12 wyjątkowych penthouse’ów na 4., 5. i 6. piętrze budynku, których powierzchnie wynoszą od 85 m2 do 159 m2. Zapewniają zapierający dech widok na dwie lub trzy strony świata dzięki dużym przesuwnym oknom typu HS oraz przynależącym do tych apartamentów tarasom lub balkonom.

Pod klucz

Dla naszych specjalistów wykończenie wnętrz to nie tylko praca, ale i pasja.

Z przyjemnością podpowiemy, jakie prace przeprowadzić, aby mieszkanie było funkcjonalne, indywidualnie dostosowane do potrzeb i preferencji każdego Klienta. Zajmiemy się realizacją, będziemy mogli wyszukać i zamówić materiały, nawet jeśli będą niestandardowe.

Dowiedz się więcej

Przedstawione na stronie internetowej www.hyggemokotow.pl wizualizacje budynków i lokali mają charakter poglądowy. Wygląd budynków oraz zagospodarowanie terenu mogą nieznacznie ulec zmianie w trakcie realizacji. Zmianie nie ulegną istotne cechy świadczenia oraz funkcjonalność budynków.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do używania, kopiowania i rozpowszechniania wszelkich danych i materiałów dostępnych na niniejszej stronie internetowej podlegają w szczególności przepisom ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o Prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 2006 Nr 90 poz. 631 z późn. zm.). Wykorzystywanie danych lub materiałów z niniejszej strony w jakichkolwiek celach wymaga każdorazowo pisemnej zgody Dynamic Development.