Ask for the offer 576 786 666

Financing

We provide assistance in obtaining a mortgage.

With us you can expect:

  • free advice
  • high quality of service
  • effectiveness, professionalism and impartiality of advisers
  • a wide range of mortgage products
  • cooperation with 25 banks

Our partner

Karol Biniek
phone: + 48 785 995 008
email: karol.biniek@notusfinanse.pl

  • arrange an appointment at a convenient time and place
  • confirm creditworthiness
  • negotiates the best credit conditions
  • will provide assistance in completing documents and signing agreement
  • guarantees care and consultation also throughout the entire credit period

Kredyt na zakup mieszkania od dewelopera – DOM HYGGE na dogodne raty

Filozofia HYGGE to szczęście osiągane przez poczucie bezpieczeństwa, komfort, możliwość spędzania czasu z bliskimi i celebrowania prostych przyjemności… Tylko jak czuć się bezpiecznie i celebrować proste przyjemności, kiedy rata kredytu hipotecznego obciąża rodzinny budżet do tego stopnia, że zaczynamy szukać sposobów na zarobienie dodatkowych pieniędzy?

Działając w duchu filozofii HYGGE, pragnąc zapewnić naszym mieszkańcom komfort i poczucie bezpieczeństwa na co dzień oferujemy profesjonalną pomoc w uzyskaniu środków finansowych na zakup mieszkania na dogodnych warunkach. Kredyt od dewelopera to propozycja, którą kierujemy do wszystkich klientów zainteresowanych zakupem mieszkań i apartamentów w DOMU HYGGE, którzy chcą się cieszyć komfortem oferowanym przez naszą wyjątkową inwestycję mieszkaniową, jednocześnie nie obawiając się o wysokość raty kredytowej.

Kredyt od dewelopera – jak to działa?

Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom przyszłych mieszkańców DOMU HYGGE zapewniamy profesjonalną pomoc w uzyskaniu kredytu na zakup mieszkania lub apartamentu. Klientów zainteresowanych dostępnymi formami finansowania inwestycji zachęcamy do kontaktu z Naszym Partnerem – Doradcą Finansowym Domu Kredytowego NOTUS. Ufając jego wiedzy i doświadczeniu powierzyliśmy mu opiekę nad Naszymi Klientami, ponieważ już wielokrotnie dowiódł, że jest w stanie wynegocjować dla Państwa najlepsze warunki kredytowe, tym samym zapewniając poczucie stabilności finansowej i bezpieczeństwa całym rodzinom podejmującym tę niełatwą decyzję o zakupie lokalu mieszkalnego na kredyt.

The building visualizations, animations and models shown at the www.hyggemokotow.pl website are for illustrative purposes only. The appearance of buildings and development of their surroundings may be slightly altered during the construction stage. No alterations will be made to essential features of the offer and building functionality.

All rights reserved. Rights to use, copy and disseminate all data available in the Service are subject in particular to provisions of Copyright and Related Rights Act of February 4, 1994 (JoL, 2006, No. 90, item 631, as amended). Use of data from Service website pages for commercial purposes shall require each time written consent of the person representing Dynamic Development.