Узнать больше 576 786 666

Финансирование

Мы оказываем помощь в выдаче ипотеки.

С нами вы можете расчитывать на:

  • Бесплатнные услуги советника
  • Высокое качество обслуживания
  • Эффективность, профессионализм и беспристрастность консультантов
  • широкий спектор ипотечных услуг
  • сотрудничество с 25 банками

Наш партнер

Piotr Brzozowski
телефон: + 48 695 672 907
email: piotr.brzozowski@dknotus.pl

  • назначит встречу в удобное время и месте
  • подтвердит кредитоспособность
  • согласует лучшие условия кредитования
  • окажет помощь в оформлении документов и подписании соглашения
  • гарантии консалтинговой опеки на протяжении всего кредитного периода

Откройте наше предложение

Kredyt na zakup mieszkania od dewelopera – DOM HYGGE na dogodne raty

Filozofia HYGGE to szczęście osiągane przez poczucie bezpieczeństwa, komfort, możliwość spędzania czasu z bliskimi i celebrowania prostych przyjemności… Tylko jak czuć się bezpiecznie i celebrować proste przyjemności, kiedy rata kredytu hipotecznego obciąża rodzinny budżet do tego stopnia, że zaczynamy szukać sposobów na zarobienie dodatkowych pieniędzy?

Działając w duchu filozofii HYGGE, pragnąc zapewnić naszym mieszkańcom komfort i poczucie bezpieczeństwa na co dzień oferujemy profesjonalną pomoc w uzyskaniu środków finansowych na zakup mieszkania na dogodnych warunkach. Kredyt od dewelopera to propozycja, którą kierujemy do wszystkich klientów zainteresowanych zakupem mieszkań i apartamentów w DOMU HYGGE, którzy chcą się cieszyć komfortem oferowanym przez naszą wyjątkową inwestycję mieszkaniową, jednocześnie nie obawiając się o wysokość raty kredytowej.

Kredyt od dewelopera – jak to działa?

Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom przyszłych mieszkańców DOMU HYGGE zapewniamy profesjonalną pomoc w uzyskaniu kredytu na zakup mieszkania lub apartamentu. Klientów zainteresowanych dostępnymi formami finansowania inwestycji zachęcamy do kontaktu z Naszym Partnerem – Doradcą Finansowym Domu Kredytowego NOTUS. Ufając jego wiedzy i doświadczeniu powierzyliśmy mu opiekę nad Naszymi Klientami, ponieważ już wielokrotnie dowiódł, że jest w stanie wynegocjować dla Państwa najlepsze warunki kredytowe, tym samym zapewniając poczucie stabilności finansowej i bezpieczeństwa całym rodzinom podejmującym tę niełatwą decyzję o zakupie lokalu mieszkalnego na kredyt.

Показанные на странице www.hyggemokotow.pl визуализации носят ознакомительный характер. Внешний вид домов и квартир может подвергнуться незначительным изменениям во время реализации. Конечный результат не будет значительно отличаться ни внешне, ни функционально

Все права защищены. Права на использование, копирование и распространение всех данных и материалов, доступных на этом веб-сайте, относятся, в частности, к положениям Закона от 4 февраля 1994 года об авторском праве и смежных правах (Journal of Laws 2006 № 90, пункт 631 с внесенными в него поправками). ). Использование данных или материалов с этого сайта для любых целей требует письменного разрешения Dynamic Development в каждом отдельном случае.