Zapytaj o ofertę 576 786 666

Finansowanie

Zapewniamy pomoc
w uzyskaniu kredytu.

Z nami możesz liczyć na:

 • bezpłatne doradztwo
 • wysoką jakość obsługi
 • skuteczność, profesjonalizm i bezstronność doradców
 • bogaty wybór produktów hipotecznych
 • współpracę z 25 bankami

Nasz partner

Karol Biniek
tel. 785 995 008
email: karol.biniek@notusfinanse.pl

 • umówi się w dogodnym czasie i miejscu
 • potwierdzi zdolność kredytową
 • wynegocjuje najlepsze warunki kredytowe
 • zapewni pomoc przy kompletowaniu dokumentów i podpisywaniu
  umowy
 • gwarantuje opiekę i konsultacje również w trakcie całego okresu kredytowania

Kredyt na zakup mieszkania od dewelopera – DOM HYGGE na dogodne raty

Filozofia HYGGE to szczęście osiągane przez poczucie bezpieczeństwa, komfort, możliwość spędzania czasu z bliskimi i celebrowania prostych przyjemności… Tylko jak czuć się bezpiecznie i celebrować proste przyjemności, kiedy rata kredytu hipotecznego obciąża rodzinny budżet do tego stopnia, że zaczynamy szukać sposobów na zarobienie dodatkowych pieniędzy?

Działając w duchu filozofii HYGGE, pragnąc zapewnić naszym mieszkańcom komfort i poczucie bezpieczeństwa na co dzień oferujemy profesjonalną pomoc w uzyskaniu środków finansowych na zakup mieszkania na dogodnych warunkach. Kredyt od dewelopera to propozycja, którą kierujemy do wszystkich klientów zainteresowanych zakupem mieszkań i apartamentów w DOMU HYGGE, którzy chcą się cieszyć komfortem oferowanym przez naszą wyjątkową inwestycję mieszkaniową, jednocześnie nie obawiając się o wysokość raty kredytowej.

Kredyt od dewelopera – jak to działa?

Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom przyszłych mieszkańców DOMU HYGGE zapewniamy profesjonalną pomoc w uzyskaniu kredytu na zakup mieszkania lub apartamentu. Klientów zainteresowanych dostępnymi formami finansowania inwestycji zachęcamy do kontaktu z Naszym Partnerem – Doradcą Finansowym Domu Kredytowego NOTUS. Ufając jego wiedzy i doświadczeniu powierzyliśmy mu opiekę nad Naszymi Klientami, ponieważ już wielokrotnie dowiódł, że jest w stanie wynegocjować dla Państwa najlepsze warunki kredytowe, tym samym zapewniając poczucie stabilności finansowej i bezpieczeństwa całym rodzinom podejmującym tę niełatwą decyzję o zakupie lokalu mieszkalnego na kredyt.

Przedstawione na stronie internetowej www.hyggemokotow.pl wizualizacje budynków i lokali mają charakter poglądowy. Wygląd budynków oraz zagospodarowanie terenu mogą nieznacznie ulec zmianie w trakcie realizacji. Zmianie nie ulegną istotne cechy świadczenia oraz funkcjonalność budynków.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do używania, kopiowania i rozpowszechniania wszelkich danych i materiałów dostępnych na niniejszej stronie internetowej podlegają w szczególności przepisom ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o Prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 2006 Nr 90 poz. 631 z późn. zm.). Wykorzystywanie danych lub materiałów z niniejszej strony w jakichkolwiek celach wymaga każdorazowo pisemnej zgody Dynamic Development.