Zapytaj o ofertę 576 786 666

Finansowanie

Zapewniamy pomoc
w uzyskaniu kredytu.

Z nami możesz liczyć na:

 • bezpłatne doradztwo
 • wysoką jakość obsługi
 • skuteczność, profesjonalizm i bezstronność doradców
 • bogaty wybór produktów hipotecznych
 • współpracę z ponad 15 bankami

Nasz partner

Karol Biniek
tel. 785 995 008
email: karol.biniek@notusfinanse.pl

 • umówi się w dogodnym czasie i miejscu
 • potwierdzi zdolność kredytową
 • wynegocjuje najlepsze warunki kredytowe
 • zapewni pomoc przy kompletowaniu dokumentów i podpisywaniu
  umowy
 • gwarantuje opiekę i konsultacje również w trakcie całego okresu kredytowania

Pozwól sobie na mieszkanie od dewelopera – korzystny kredyt na Dom Hygge Twin

Dom będący bezpieczną przystanią, zadowolenie z drobnych przyjemności, takich jak picie herbaty czy palenie świec – to właśnie oznacza HYGGE.  Mądre wykorzystanie czasu, najchętniej spędzanego z bliskimi – zgodnie z tą ideą, niewiele potrzeba do szczęścia. Niestety, rata kredytu hipotecznego potrafi skutecznie zaburzyć celebrowanie codzienności. Brak pieniędzy staje się palącym problemem, z którym nieraz ciężko sobie poradzić.

Hołdując zasadom filozofii HYGGE, pragniemy do maksimum ułatwić życie naszym klientom. Proponujemy profesjonalne wsparcie w zdobyciu pieniędzy na zakup mieszkania. Dogodne warunki uzyskania i niskie oprocentowanie rat sprawiają, że kredyt od naszego partnera jest opcją wyjątkowo opłacalną. Ofertę kierujemy do każdego, kogo interesuje zakup mieszkań i apartamentów w Domu Hygge Twin. Chcemy, by radości z inwestycji w lokal nie przesłaniała wysokość raty do spłacenia.

Kredyt na mieszkanie w Domu Hygge Twin – jak go uzyskać?

Przyszli mieszkańcy Domu Hygge Twin mogą u nas liczyć na fachową pomoc w sfinansowaniu zakupu mieszkania lub apartamentu. Klienci, którzy pragnęliby skorzystać z tego rozwiązania, zapraszamy do kontaktu z Doradcą Finansowym Domu Kredytowego NOTUS. Nasz Partner to doświadczony negocjator, który potrafi uzgodnić dla naszych klientów najkorzystniejsze warunki kredytowe. Dzięki temu niejedna z rodzin, decydujących się zamieszkać w Domu Hygge Twin, mogła poczuć się stabilnie i bezpiecznie.

Przedstawione na stronie internetowej www.twin.hyggemokotow.pl wizualizacje budynków i lokali mają charakter poglądowy. Wygląd budynków oraz zagospodarowanie terenu mogą nieznacznie ulec zmianie w trakcie realizacji. Zmianie nie ulegną istotne cechy świadczenia oraz funkcjonalność budynków.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do używania, kopiowania i rozpowszechniania wszelkich danych i materiałów dostępnych na niniejszej stronie internetowej podlegają w szczególności przepisom ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o Prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 2006 Nr 90 poz. 631 z późn. zm.). Wykorzystywanie danych lub materiałów z niniejszej strony w jakichkolwiek celach wymaga każdorazowo pisemnej zgody Dynamic Development.