Zapytaj o ofertę 576 786 666

Gdzie szukać mieszkania na sprzedaż w Warszawie?

mieszkanie na sprzedaż w WarszawieWarszawski rynek mieszkaniowy jest niezwykle zróżnicowany. Na rynku wtórnym możemy nabyć praktycznie każdy rodzaj nieruchomości – od mieszkania w przedwojennej kamienicy, przez mieszkanie w bloku z wielkiej płyty, aż po dom wolnostojący. Mieszkania z rynku pierwotnego są pod tym względem równie bogate i zróżnicowane. Wynika to z dywersyfikacji inwestycji mieszkaniowych realizowanych na terenie miasta oraz w jego najbliższym sąsiedztwie. Obok domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej i bliźniaczej, deweloperzy chętnie oferują również segmenty oraz apartamenty. Te ostatnie cieszą się ogromnym zainteresowaniem młodego klienta, któremu zależy na prestiżowej lokalizacji, dużym metrażu i luksusowych wnętrzach oferujących szerokie możliwości adaptacji.

Mniejsze i większe apartamentowce powstają obecnie lub są oddawane do użytku praktycznie we wszystkich częściach miasta. Oznacza to, że wymarzony apartament z przestronnym balkonem lub tarasem możemy znaleźć w wielu mniej lub bardziej atrakcyjnych lokalizacjach. Jedną z najmodniejszych, najbardziej prestiżowych, a w konsekwencji najbardziej pożądanych obecnie lokalizacji w Warszawie jest Mokotów. Czy znajdziemy tutaj apartamenty godne naszej uwagi?

Sielski i zielony, a zarazem modny i pełen życia – poznaj warszawski Mokotów

Mokotów jest dzielnicą położoną w lewobrzeżnej części miasta. Swoim mieszkańcom oferuje doskonałe skomunikowanie z centrum Warszawy, dużo terenów zielonych oraz świetnie rozwiniętą infrastrukturę z kilkoma prężnie działającymi galeriami handlowymi – Galeria Mokotów mieści sklepy znanych i cenionych polskich projektantów. Mówiąc o Mokotowie, nie sposób nie wspomnieć o ulicy Puławskiej, która przyciąga nie tylko mieszkańców dzielnicy szeroką i niezwykle zróżnicowaną ofertą gastronomiczną, w tym ofertą minibarów, barów koktajlowych i winiarni.

Mokotów oferuje także bardzo dobre perspektywy zawodowe. W południowo zachodniej części dzielnicy mieści się Służewiec Przemysłowy, obecnie jedno z największych skupisk budynków biurowych w Warszawie. A tam, gdzie nowoczesne biurowce, tam też perspektywy zatrudnienia w rozwijających się i prężnie działających firmach. W praktyce okazuje się więc, że w poszukiwaniu dobrze płatnej pracy wcale nie będziemy musieli dojeżdżać do Centrum.

Apartamenty na Mokotowie

Mokotowski rynek wtórny oferuje nieruchomości o charakterze willowym oraz mieszkania w blokach z wielkiej płyty. W tym miejscu warto zaznaczyć, że ze względu na swoją lokalizację oraz specyfikę dzielnicy nawet wielka płyta na Mokotowie cieszy się dużym zainteresowaniem potencjalnych nabywców. Rynek pierwotny jest pod tym względem nieco bardziej zróżnicowany i oferuje przyszłym mieszkańcom dzielnicy m.in. luksusowe apartamenty w kameralnych apartamentowcach, takich jak Dom Hygge.

Dom Hygge to unikalna inwestycja, zaprojektowana i wykonana w oparciu o duńską sztukę szczęścia. Ten kameralny apartamentowiec mieści się w cichej i spokojnej okolicy z rozbudowanym zapleczem usługowym oraz rozwiniętą infrastrukturą zapewniającą doskonałe skomunikowanie ze ścisłym centrum Warszawy. W Domu Hygge znajdziemy siedem typów apartamentów, każdy idealnie dopasowany do zróżnicowanych potrzeb i oczekiwań klientów. Wszystkie charakteryzujące się najwyższą jakością wykonania. Do budowy i wykończenia obiektu inwestor wykorzystał wysokiej jakości materiały konstrukcyjne, w tym drewno. Dzięki temu inwestycja jeszcze lepiej harmonizuje się z sąsiadującą zielenią, jednocześnie zapewniając przyszłym mieszkańcom maksimum komfortu.

Gdzie szukać apartamentów w Domu Hygge?

Dom Hygge cieszy się ogromnym zainteresowaniem nabywców, co przekłada się na szybką sprzedaż apartamentów. Zawsze aktualną ofertę możesz znaleźć na stronie internetowej inwestycji lub w Biurze Sprzedaży.

Przedstawione na stronie internetowej www.hyggemokotow.pl wizualizacje budynków i lokali mają charakter poglądowy. Wygląd budynków oraz zagospodarowanie terenu mogą nieznacznie ulec zmianie w trakcie realizacji. Zmianie nie ulegną istotne cechy świadczenia oraz funkcjonalność budynków.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do używania, kopiowania i rozpowszechniania wszelkich danych i materiałów dostępnych na niniejszej stronie internetowej podlegają w szczególności przepisom ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o Prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 2006 Nr 90 poz. 631 z późn. zm.). Wykorzystywanie danych lub materiałów z niniejszej strony w jakichkolwiek celach wymaga każdorazowo pisemnej zgody Dynamic Development.