Zapytaj o ofertę 576 786 666

Hygge: Niezwykłe mieszkania na sprzedaż na warszawskim Mokotowie

mieszkania na sprzedaż warszawa mokotówPlanując nowe inwestycje mieszkaniowe każdy deweloper stara się kierować najnowszymi trendami, zarówno w zakresie wykorzystywanych technologii, jak i specyfiki oferowanych wnętrz. Dom Hygge Twin zlokalizowany w warszawskiej dzielnicy Mokotów jest pod tym względem nieco inny. W prawdzie moda na hygge (duńską filozofię życia) nie jest Polsce obca, jednak jej zastosowanie w przypadku inwestycji mieszkaniowej to już coś zupełnie innego…

 

Hygge to – jak już wspomnieliśmy – duńska filozofia życia, która m.in. opiera się na zasadzie tworzenia przyjaznej (przytulnej) przestrzeni sprzyjającej relaksowi oraz spotkaniom w gronie przyjaciół i rodziny. Wnętrza zgodne z hygge są z jednej strony jasne i minimalistyczne, z drugiej przepełnione świecami, poduchami i kocami – wszystkim, co pozwala stworzyć prawdziwie przytulną atmosferę. Nie brakuje w nich rodzinnych akcentów oraz funkcjonalnych rozwiązań, które wszyscy znamy dzięki sieci sklepów IKEA.

 

Nowe mieszkania w stylu hygge

Projektując Dom Hygge deweloper poszedł o krok dalej i zamiast stylizowanych na Skandynawię detali architektonicznych zaproponował inwestorom budynek od początku do końca stworzony na kanwie hygge. Co to oznacza?

 

Inwestycja zgodna z hygge charakteryzuje się:

  • wykorzystaniem wysokogatunkowych materiałów budowlanych, preferencyjnie naturalnego pochodzenia,
  • wykonanymi z naturalnych materiałów elementami wykończenia wnętrz,
  • spokojną i stonowaną kolorystyką utrzymaną w tonacjach brudnej bieli oraz beżów,
  • określonym układem pomieszczeń sprzyjającym tworzeniu przestrzeni umożliwiających zarówno relaks, jak i spotkania z przyjaciółmi; bardzo ważną rolę odgrywa tutaj łazienka, której rozmiar oraz układ przestrzenny powinien sprzyjać instalacji wanny.

Takie właśnie są nowe mieszkania na sprzedaż na warszawskim Mokotowie.

 

Hygge od dewelopera

Dom Hygge został zaprojektowany i wzniesiony w taki sposób, aby nawet najmniejsze lokale mieszkalne odpowiadały podstawowym założeniom duńskiej filozofii życia. To wszystko zaowocowało powstaniem unikalnej oferty, która wzbogaciła warszawski rynek pierwotny o nowe mieszkania odpowiadające na marginalizowane dotychczas potrzeby przyszłych użytkowników. Tworząc wnętrza korespondujące z hygge już na etapie projektu wykonawczego deweloper dał inwestorom pewnego rodzaju gwarancję funkcjonalności oraz przytulności oferowanych mieszkań, niezależnie od ich metrażu. W hygge nie chodzi bowiem o to, żeby mieszanie było jak największe – rozumie to każdy, kto choć raz miał okazję przespacerować się malowniczymi uliczkami bornholmskich miasteczek – ale jak najbardziej osobiste. Drugim ważnym aspektem jest bliskość natury, którą na Mokotowie możemy poczuć nie tylko dzięki naturalnym materiałom konstrukcyjno-budowlanym oraz wykończeniowym, ale również dzięki otaczającej inwestycję zieleni miejskiej. I tak dochodzimy do tego, że wybór działki inwestycyjnej, na której stanął Dom Hygge nie był ani trochę przypadkowy… Na podobną inwestycję można by wybrać Ursynów, ale nie centrum miasta. Nie oznacza to jednak, że za hygge w Warszawie przyjdzie nam płacić godzinami spędzonymi na dojazdach, przeciwnie. Działka inwestycyjna jest doskonale skomunikowana ze ścisłym Centrum, dzięki czemu możemy cieszyć się harmonią w iście skandynawskim stylu, jednocześnie nie rezygnując z udogodnień i atrakcji oferowanych przez Miasto Stołeczne.

Przedstawione na stronie internetowej www.twin.hyggemokotow.pl wizualizacje budynków i lokali mają charakter poglądowy. Wygląd budynków oraz zagospodarowanie terenu mogą nieznacznie ulec zmianie w trakcie realizacji. Zmianie nie ulegną istotne cechy świadczenia oraz funkcjonalność budynków.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do używania, kopiowania i rozpowszechniania wszelkich danych i materiałów dostępnych na niniejszej stronie internetowej podlegają w szczególności przepisom ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o Prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 2006 Nr 90 poz. 631 z późn. zm.). Wykorzystywanie danych lub materiałów z niniejszej strony w jakichkolwiek celach wymaga każdorazowo pisemnej zgody Dynamic Development.