Zapytaj o ofertę 576 786 666

Mieszkanie 100m2 i więcej – Warszawa oferuje nowe apartamenty

Polski rynek mieszkaniowy przyzwyczaił nas  od tego, że duże mieszkania – mowa tutaj o mieszkaniach o powierzchni przekraczającej 100m2 – są domeną starych kamienic. Jest to  równoznaczne z tym, że miłośnicy nowego budownictwa są zmuszeni do wybierania z bardzo ograniczonej metrażowo oferty. Wyjątek pod tym względem stanowią apartamenty, których trafia na rynek pierwotny zdecydowanie mniej niż jest potencjalnie zainteresowanych nabywców, w wyniku czego cena tych lokali mieszkalnych wzrasta do niebotycznych kwot. Czy w takim razie mieszkając na terenie miasta Warszawa mamy szansę ma mieszkanie o powierzchni powyżej 100m2 w ciekawej lokalizacji i rozsądnej cenie?

Alternatywą dla inwestorów poszukujących dużych mieszkań w nowoczesnym budownictwie jest DOM HYGGE. DOM HYGGE to inwestycja powstająca w zgodzie z duńską filozofią życia, w której szczęście opiera się na poczuciu bezpieczeństwa, komforcie, spędzaniu czasu z najbliższymi i celebrowaniu prostych przyjemności. Inwestycja obejmuje aż 51 wyjątkowych mieszkań i apartamentów o powierzchni od 35do 159 metrów kwadratowych. Mieszkania możemy nabyć w stanie deweloperskim lub wykończone pod klucz. Deweloper dodatkowo oferuje pomoc w pozyskaniu środków finansowych na zakup nieruchomości na dogodnych warunkach. Czego chcieć więcej?

Mieszkanie większe niż 100 m2 – DOM HYGGE Warszawa

mieszkanie 100 m warszawaNa inwestorów poszukujących ok. 100 metrowego mieszkania w Warszawie czeka m.in. 111,80 metrów kwadratowych apartamentu zlokalizowanego na 6. piętrze DOMU HYGGE. Co czyni tę ofertę kuszącą? Zerknijmy do wnętrza jednego z najmniejszych apartamentów typu „Bezkres” i przekonajmy się jak wiele może nam zaoferować.

Oferta apartamentów typu „Bezkres” obejmuje mieszkania o powierzchni od ok. 85 metrów kwadratowych (najmniejsze) do ok. 159 metrów kwadratowych (największe). Na lokal, do którego zdecydowaliśmy się zajrzeć w poszukiwaniu mieszkania o powierzchni 100 m2 w Warszawie składa się łącznie 111,80 metrów powierzchni mieszkalnej oraz aż 85,63 m2 powierzchni rekreacyjnej w postaci balkonu i dwóch tarasów. A czym kusi „Bezkres” wewnątrz?

W apartamencie znajdziemy salon z aneksem kuchennym (o powierzchni 40,33 m2). To przestrzeń sprzyjająca odpoczynkowi i spędzaniu czasu w gronie najbliższych i przyjaciół. W słoneczne dni wprost z salonu możemy wyjść na przestronny taras i cieszyć się urokami odpoczynku na świeżym powietrzu. Jako jeden z nielicznych tego typu apartamentów na rynku „Bezkres” w DOMU HYGGE oferuje nam niezwykle funkcjonalną i przestronną garderobę (o powierzchni 4,93 m2), którą można zaanektować jako garderobę na ubrania dzieci lub pomieszczenie gospodarcze przeznaczone np. do przechowywania sprzętu sportowego. Dla wygody całej rodziny w mieszkaniu znajdziemy aż dwie łazienki oraz oddzielną toaletę. Do jednej z  łazienek wchodzimy bezpośrednio z głównej sypialni, zaś wejście do toalety znajduje się w holu, co oznacza, że odwiedzający nas goście nie muszą opuszczać strefy dziennej mieszkania, żeby skorzystać z WC. To bardzo duże udogodnienie, szczególnie podczas imprez rodzinnych czy spotkań z przyjaciółmi. Na mieszkanie obok salonu i głównej sypialni składają się jeszcze dwa pokoje o powierzchni 13,39 m2 i 14,69 m2 ich metraż oraz ustawność z pewnością zaspokoi wszystkie potrzeby i oczekiwania młodszych członków rodziny.

Pomieszczenia w apartamencie oddzielone są od siebie w głównej mierze ścianami działowymi, co pozwala na dowolną przebudowę lokalu mieszkalnego i jego dostosowanie do indywidualnych potrzeby inwestora.

Więcej niż mieszkanie – Penthouse „Bezkres”  o powierzchni 159 m2

mieszkanie ponad 100 m warszawaZajrzyjmy do wnętrza jednego z największych apartamentów tego typu w DOMU HYGGE, 159 metrowego apartamentu „Bezkres” zlokalizowanego na 6. piętrze budynku. Ten niewiarygodny penthouse – jakby to określiła jedna z popularnych internetowych influenserek – to prawdziwy sztos. Na mieszkanie składa się:

  • salon z aneksem kuchennym o łącznej powierzchni 81,65 m2 (to więcej przestrzeni w jednym pomieszczeniu niż może zaoferować większość nowo wybudowanych mieszkań),
  • cztery oddzielne pokoje o powierzchniach odpowiednio: 15,80 m2, 11,41 m2, 12,63 m2 i 13,88 m2,
  • dwie oddzielne łazienki o powierzchni: 5,80 m2 i 4,28 m2,
  • oddzielna toaleta o powierzchni 2,69 m2.

Do mieszkania dodatkowo przynależy balkon o powierzchni 26,87 m2 i dwa tarasy – mniejszy o powierzchni 13,71 m2 i większy o powierzchni 20,08 m2. Powierzchnia balkonu i tarasów nie jest wliczona w metraż lokalu. Stanowi powierzchnię dodatkową.

Imponujący metraż Penthousu „Bezkres” to nie wszystko. Większość pomieszczeń oddzielają od siebie możliwe do zdemontowania ściany działowe, co pozwala na dodatkowe otwarcie przestrzeni i elastyczne dopasowane jej do naszych indywidualnych potrzeb. „Bezkres” to także zapierający dech w piersiach widok, który możemy podziwiać przez szerokie okna przesuwne typu HS.

Klientów zainteresowanych zakupem mieszkania o powierzchni ok. 100 metrów kwadratowych na terenie miasta Warszawa zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z nasza ofertą oraz kontaktu z Biurem Sprzedaży DOMU HYGGE.

Przedstawione na stronie internetowej www.twin.hyggemokotow.pl wizualizacje budynków i lokali mają charakter poglądowy. Wygląd budynków oraz zagospodarowanie terenu mogą nieznacznie ulec zmianie w trakcie realizacji. Zmianie nie ulegną istotne cechy świadczenia oraz funkcjonalność budynków.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do używania, kopiowania i rozpowszechniania wszelkich danych i materiałów dostępnych na niniejszej stronie internetowej podlegają w szczególności przepisom ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o Prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 2006 Nr 90 poz. 631 z późn. zm.). Wykorzystywanie danych lub materiałów z niniejszej strony w jakichkolwiek celach wymaga każdorazowo pisemnej zgody Dynamic Development.