Zapytaj o ofertę 576 786 666

Mieszkanie w Warszawie – gdzie najlepiej?

Warszawa kusi bogatą ofertą kulturalno-rozrywkową, możliwościami zawodowymi i edukacyjnymi… Z drugiej strony bywa głośna, zatłoczona i nie zawsze przyjazna dla swoich mieszkańców. Gdzie w mieście codziennie odwiedzanym przez setki turystów z kraju i zagranicy znaleźć wymarzone miejsce dla siebie i swojej rodziny?

Sielski Mokotów – idealna lokalizacja na mieszkanie w Warszawie

Poszukując wymarzonego „eM” dużą wagę przywiązujemy do lokalizacji. Zależy nam na zielonej i spokojnej okolicy, a jednocześnie dobrym skomunikowaniu z centrum miasta. To przecież Centrum oferuje nam najlepsze perspektywy zawodowe…, i najlepsze szkoły dla naszych dzieci.

Mokotów to obecnie jedna z najbardziej prestiżowych dzielnic Warszawy. Swoim mieszkańcom oferuje bogactwo zieleni, a zarazem doskonałą komunikację ze ścisłym centrum miasta. Na terenie Mokotowa znajduje się wiele parków oraz skupisk zieleni miejskiej, m.in.: słynne Łazienki Królewskie, leżące na terenie dawnego lotniska Pole Mokotowskie, a także park Morskie Oko ze stawami i fontannami. Nie zapominajmy również o parku Arkadia, parku Dreszera oraz parku Sieleckim. Jednocześnie centrum dzielnicy oferuje klika dużych centrów handlowych, w tym Galerię Mokotów mieszczącą sklepy cenionych polskich projektantów. Z kolei na ulicy Puławskiej znajdziemy międzynarodowe knajpki i restauracje, także punkty gastronomiczne specjalizujące się w polskiej kuchni fusion. W sezonie letnim, i nie tylko latem, ulica Puławska przyciąga działającymi tutaj minibarami, barami koktajlowymi oraz winiarniami. To wszystko sprawia, ze Mokotów jest dzielnicą modną, a zarazem niezwykle przyjazną dla mieszkańców. To doskonałe miejsce dla rodzin z dziećmi oraz seniorów, którzy nie chcą rezygnować z aktywnego trybu życia, ale są już zmęczeni zgiełkiem nieustannie rozwijającego i rozrastającego się miasta.

Zabudowa Mokotowa

Zabudowa Mokotowa charakteryzuje się dużym zróżnicowaniem. Niektóre części dzielnicy zajmują wille, w innych wznoszą się osiedla z wielkiej płyty, przy czym nawet te ze względu na otaczającą je zieleń cieszą się dużym zainteresowaniem potencjalnych mieszkańców. Pozostałością po przemyśle rozwijającym się niegdyś na terenie Mokotowa jest Służewiec Przemysłowy. Służewiec Przemysłowy mieści się na południowym zachodzie dzielnicy i stanowi obecnie jedno z największych skupisk budynków biurowych w Warszawie. Swoje siedziby ma tutaj wiele prężnie działających i rozwijających się firm, co dodatkowo zwiększa perspektywy zawodowe mieszkańców Mokotowa oraz sąsiednich dzielnic.

Alternatywą dla zabudowy willowej oraz osiedli z wielkiej płyty na Mokotowie są realizowane tu nowe inwestycje deweloperskie. Jedną z nich jest Dom Hygge – kameralny apartamentowiec, wzniesiony zgodnie z duńską sztuką szczęścia. Inwestycja łączy w sobie jasne i przestronne wnętrza z wysokiej jakości wykonaniem. Przestrzeń oferowanych apartamentów jest wygodna, a przytulną atmosferą tworzą w niej zastosowane podczas budowy naturalne materiały. Ogromnym atutem Domu Hygge jest jego lokalizacja. Apartamentowiec mieści się w cichej i bezpiecznej okolicy z rozbudowaną infrastrukturą, w bliskim sąsiedztwie terenów zielonych. To sprawia, że całość inwestycji jeszcze wyraźniej wpisuje się w koncepcję filozofii hygge.

Ofertę nowoczesnych apartamentów w Domu Hygge można podzielić na siedem typów, w zależności od powierzchni. Każdy z nich jest skrojony na miarę różnych potrzeb przyszłych mieszkańców, dla których to właśnie sielski Mokotów będzie nowym domem.

Przedstawione na stronie internetowej www.hyggemokotow.pl wizualizacje budynków i lokali mają charakter poglądowy. Wygląd budynków oraz zagospodarowanie terenu mogą nieznacznie ulec zmianie w trakcie realizacji. Zmianie nie ulegną istotne cechy świadczenia oraz funkcjonalność budynków.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do używania, kopiowania i rozpowszechniania wszelkich danych i materiałów dostępnych na niniejszej stronie internetowej podlegają w szczególności przepisom ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o Prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 2006 Nr 90 poz. 631 z późn. zm.). Wykorzystywanie danych lub materiałów z niniejszej strony w jakichkolwiek celach wymaga każdorazowo pisemnej zgody Dynamic Development.