Zapytaj o ofertę 576 786 666

Mokotów czy Ursynów ? Szukamy nietuzinkowego mieszkania na sprzedaż

mieszkania mokotów ursynówMokotów i Ursynów to obecnie jedne z najprężniej rozwijających się pod względem budownictwa mieszkaniowego dzielnic Warszawy. Na ich terenie realizowane są nowe inwestycje, które zasilają rynek pierwotny oferując nowe mieszkania na sprzedaż o zróżnicowanym metrażu i standardzie – do niewielkich kawalerek, przez mieszania średniej wielkości, po apartamenty z tarasami oraz segmenty z ogrodami. Jak w morzu ofert firm deweloperskich znaleźć swoje miejsce na ziemi?

 

Mieszkania w zielonych dzielnicach

Zarówno Ursynów, jak i Mokotów zasługują na miano zielonych dzielnic Warszawy. Wybierając inwestycje mieszkaniowe realizowane na Ursynowie możemy się cieszyć bliskim sąsiedztwem Lasu Kabackiego. Decydując się na wymarzone „M” na Mokotowie zamieszkamy w otoczeniu dużej ilości zieleni oraz parków miejskich, z których najbardziej znane to Pole Mokotowskie, park Sielecki, park Dreszera, park Morskie Oko oraz park Arkadia. Bliskie sąsiedztwo zieleni to nie jedyny atut obydwu dzielnic. Tak Mokotów, jak Ursynów są doskonale skomunikowane ze ścisłym centrum miasta, dzięki czemu codzienny dojazd do pracy nie zajmuje zbyt wiele czasu i nie nastręcza praktycznie żadnych trudności, również ich niezmotoryzowanym mieszkańcom.

 

Co wyróżnia mieszkania na Mokotowie?

Sąsiedztwo zieleni, doskonałe skomunikowanie z centrum miasta, dostęp do transportu publicznego, doskonale rozwinięta infrastruktura lokalna – to wszystko można powiedzieć zarówno o Ursynowie, jak i Mokotowie, a jednak zdaniem inwestorów Mokotów jest lepszy. Jak to możliwe? Odpowiedzią na to pytanie jest unikalna inwestycja mieszkaniowa realizowana pod nazwą „Dom Hygge Twin”.

Dom Hygge Twin to innowacyjny budynek mieszkaniowy zaprojektowany i wykonany na styl skandynawski. Budynek utrzymany jest w typowym dla północnej Europy minimalistycznym stylu, którego dopełnienie stanowią elementy wykończeniowe wykonane z naturalnych materiałów budowlano-konstrukcyjnych. O unikalności realizowanej inwestycji świadczy fakt, iż jest to jeden z nielicznych budynków wielorodzinnych z zielonym dachem. W budynku znajdziemy mieszkania o zróżnicowanym metrażu – od niewielkich kawalerek, przez średnie lokale mieszkalne, aż po penthousy oraz luksusowe mieszkania z tarasami. Wszystkie je łączy układ wnętrz, który sprzyja kreowaniu harmonijnej przestrzeni z miejscem do odpoczynku oraz przestrzenią społeczną. Przestrzeń społeczna odgrywa bardzo istotną rolę w duńskiej filozofii życia hygge, na bazie której powstał koncept inwestycji. W przestrzeni tej spędzamy czas wspólnie z pozostałymi domownikami, jak również odwiedzającymi nas gośćmi, dlatego musi być to przestrzeń wygodna, a zarazem stosunkowo łatwa w aranżacji. Drugą bardzo ważną przestrzenią w filozofii hygge jest strefa odpoczynku i relaksu. Należy do niej m.in. łazienka, w której zgodnie ze skandynawskim podejściem nie powinno zabraknąć wanny. To dlatego łazienki w Dom Hygge Twin zostały zaprojektowane w taki sposób, aby umożliwić w nich instalację pełnowymiarowych wanien. Oczywiście to nie wszystkie atuty nowych mieszkań na Mokotowie.

Przedstawione na stronie internetowej www.twin.hyggemokotow.pl wizualizacje budynków i lokali mają charakter poglądowy. Wygląd budynków oraz zagospodarowanie terenu mogą nieznacznie ulec zmianie w trakcie realizacji. Zmianie nie ulegną istotne cechy świadczenia oraz funkcjonalność budynków.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do używania, kopiowania i rozpowszechniania wszelkich danych i materiałów dostępnych na niniejszej stronie internetowej podlegają w szczególności przepisom ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o Prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 2006 Nr 90 poz. 631 z późn. zm.). Wykorzystywanie danych lub materiałów z niniejszej strony w jakichkolwiek celach wymaga każdorazowo pisemnej zgody Dynamic Development.