Zapytaj o ofertę 576 786 666

Nowe inwestycje mieszkaniowe a hygge

Hygge to pojęcie, którego na co dzień nie utożsamiamy z budownictwem wielorodzinnym, zwłaszcza w mieście takim jak Warszawa. Nic więc dziwnego w tym, że ożywiona dyskusja wokół Domu Hygge Twin zlokalizowanego na warszawskim Mokotowie nie cichnie, mimo iż nowe mieszkania już jakiś czas temu trafiły na rynek pierwotny, a oferta dostępnych lokali kurczy się z każdym dniem. Dlaczego Dom Hygge Twin wzbudza aż tyle emocji?

 

Hygge to duńska filozofia życia, której centralnym punktem jest równowaga. Równowagę osiągamy poprzez drobne przyjemności stanowiące swoisty balans dla stresującej pracy oraz szybkiego trybu życia. Istotną rolę w osiąganiu równowagi odgrywa przestrzeń, w której funkcjonujemy. Nie chodzi tu tylko o elementy wyposażenia wnętrza, ale przede wszystkim o układ pomieszczeń oraz rodzaj materiałów konstrukcyjno-budowalnych wykorzystanych do ich wykończenia. W przestrzeniach zgodnych z hygge królują naturalne materiały, w szczególności drewno, a do ich wyposażenia wykorzystuje się głównie drewniane meble oraz całe mnóstwo koców, dekoracyjnych poduch, ozdobnych lampek oraz świec. Nie należy też zapominać o rodzinnych pamiątkach, które mają nam przypominać o tym, jak ważna jest rodzina oraz kultywowanie rodzinnych tradycji.

 

Mokotów w skandynawskim stylu

Dom Hygge Twin został zaprojektowany i wykonany w taki sposób, aby stwarzać swoim mieszkańcom dogodne warunki do relaksu oraz spotkań w gronie rodziny i przyjaciół. Każde mieszkanie to oddzielne uniwersum, w ramach którego układ przestrzenny zaplanowano tak, żeby wnętrza były funkcjonalne, a zarazem przytulne. W celu zapewnienia mieszkańcom jeszcze większego komfortu mieszkania deweloper sięgnął po najnowocześniejsze technologie oraz wysokogatunkowe materiały budowlane, które stanowią gwarancję doskonałych właściwości akustycznych oraz termicznych przegród. Dbając w szczególności o izolację akustyczną pomieszczeń deweloper sprawił, że każde nowe mieszkanie posadowione w obrębie inwestycji jest całkowicie niezależne od pozostałych lokali mieszkalnych pod względem akustyki, a co za tym idzie za ścianą nie słychać sąsiadów, dzięki czemu z łatwością możemy zapomnieć o tym, że mieszkamy w bloku wielorodzinnym, a nie we własnym domu z ogrodem. Dom Hygge Twin to obiekt wzniesiony w harmonii z otoczeniem. Wyróżnia się zielonym dachem oraz dwupoziomowym garażem podziemnym, który stanowi rozwiązanie problemu zapewnienia mieszkańcom inwestycji wystarczającej liczby miejsc parkingowych bez przeobrażania otoczenia budynku w betonową dżunglę. Sama działka inwestycyjna została starannie wyselekcjonowana spośród wielu miejsc w Warszawie tak, aby Dom Hygge Twin znalazł się w cichej i bezpiecznej, a jednocześnie doskonale skomunikowanej z centrum miasta okolicy z rozbudowaną infrastrukturą. W ten sposób mieszkańcy decydujący się na zaproszenie do swojego życia hygge nie muszą rezygnować z żadnych udogodnień oraz możliwości, jakie ma im do zaoferowania miasto.

Przedstawione na stronie internetowej www.twin.hyggemokotow.pl wizualizacje budynków i lokali mają charakter poglądowy. Wygląd budynków oraz zagospodarowanie terenu mogą nieznacznie ulec zmianie w trakcie realizacji. Zmianie nie ulegną istotne cechy świadczenia oraz funkcjonalność budynków.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do używania, kopiowania i rozpowszechniania wszelkich danych i materiałów dostępnych na niniejszej stronie internetowej podlegają w szczególności przepisom ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o Prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 2006 Nr 90 poz. 631 z późn. zm.). Wykorzystywanie danych lub materiałów z niniejszej strony w jakichkolwiek celach wymaga każdorazowo pisemnej zgody Dynamic Development.