Zapytaj o ofertę 576 786 666

Nowe mieszkania pod klucz na Mokotowie

Nowe mieszkania pod klucz MokotówPierwsze zmianki o wsi Mokotowo pojawiły się w dokumentach w 1367 roku. W roku 1916 gmina Mokotów została w całości włączona do Warszawy za sprawą rozporządzenia wydanego przez generała-gubernatora Hansa Hartwiga von Beseler.

Mokotów to wyjątkowa dzielnica mieszkalna. Dużo tu zieleni oraz parków miejskich, wśród których najbardziej znane jest Pole Mokotowskie. W okolicy znajduje się również sporo zbiorników wodnych, w tym największy naturalny zbiornik wodny w Warszawie – Jeziorko Czerniakowskie, które wraz z najbliższym otoczeniem stanowi rezerwat przyrody.

Pod względem zabudowy Mokotów jest bardzo zróżnicowany. W niektórych miejscach dzielnicy znajdziemy wille, podczas gdy w innych przeważają osiedla z wielkiej płyty. Pozostałością po przemysłowej przeszłości dzielnicy jest Służewiec Przemysłowy. To tu obecnie znajduje się największe skupisko biurowców w Stolicy.

 

Nowe inwestycje mieszkaniowe na Mokotowie

Mokotów i Ursynów to obecnie jedne z najprężniej rozwijających się dzielnic miasta. Co rusz na ich terenie powstają nowe inwestycje mieszkaniowe, dzięki którym rynek pierwotny zasilają mieszkania na sprzedaż. Jedną z takich inwestycji jest Dom Hygge Twin. Dom Hygge Twin to wyjątkowa inwestycja, która łączy w sobie zalety mieszkania w dużym ośrodku miejskim z urokami cichej i bezpiecznej dzielnicy, która słynie ze swojej zieleni oraz spokojnej atmosfery. To kameralny apartamentowiec, w którym luksusowe penthausy z tarasami i apartamenty z balkonami przeplatają się z kawalerkami oraz mieszkaniami o średnim metrażu. To doskonała jakość wykonania, która przejawia się w doborze wysokogatunkowych materiałów konstrukcyjno-budowlanych i wykończeniowych oraz dbałości o najdrobniejsze szczegóły. To także To także wygoda i funkcjonalność, jakie zapewnia dwupoziomowy parking podziemny.. Dom Hygge Twin jest urzeczywistnieniem duńskiej filozofii życia, w której za cel przyjmuje się osiągnięcie równowagi poprzez cieszenie się z małych przyjemności.

 

Nowe mieszkania z rynku pierwotnego pod klucz?

Podobnie jak większość deweloperów realizujących inwestycje mieszkaniowe na terenie Warszawy, także deweloper wznoszący Dom Hygge Twin na Mokotowie zaoferował swoim klientom możliwość skorzystania z oferty mieszkań pod klucz. Mieszkania pod klucz są relatywnie droższe niż nowe mieszkania w stanie deweloperskim, ale ich bezsprzeczną zaletą jest możliwość bezpośredniego wprowadzenia się do wykończonego mieszkania bez konieczności planowania i wykonywania prac remontowo-wykończeniowych. W przypadku inwestycji Dom Hygge Twin mieszkania pod klucz wykańczane są zgodnie z indywidualnym życzeniem klienta, także w stylu skandynawskim.. Króluje tu minimalizm, który przełamują naturalne materiały wykończeniowe, głównie drewno. W mieszkaniu urządzonym na styl hygge znajdziemy dużo punktów świetlnych – od tych stricte funkcjonalnych, po bardziej nastrojowe. Ważną rolę we wnętrzach zgodnych z filozofią hygge odgrywa łazienka, w której obowiązkowo powinna się znaleźć wanna wraz z przestrzenią sprzyjającą ustawieniu świec. Łazienki w Domu Hygge Twin zostały tak zaprojektowane i wykonane, aby bez najmniejszego problemu pomieścić komfortową wannę. Jeśli jednak nie jesteśmy zwolennikami długiego przesiadywania w kąpieli, w naszym mieszkaniu pod klucz znajdzie się prysznic, oczywiście przeszklony i – po skandynawsku – utrzymany w minimalistycznym stylu.

Przedstawione na stronie internetowej www.twin.hyggemokotow.pl wizualizacje budynków i lokali mają charakter poglądowy. Wygląd budynków oraz zagospodarowanie terenu mogą nieznacznie ulec zmianie w trakcie realizacji. Zmianie nie ulegną istotne cechy świadczenia oraz funkcjonalność budynków.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do używania, kopiowania i rozpowszechniania wszelkich danych i materiałów dostępnych na niniejszej stronie internetowej podlegają w szczególności przepisom ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o Prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 2006 Nr 90 poz. 631 z późn. zm.). Wykorzystywanie danych lub materiałów z niniejszej strony w jakichkolwiek celach wymaga każdorazowo pisemnej zgody Dynamic Development.