Zapytaj o ofertę 576 786 666

Nowe mieszkania pod klucz na Mokotowie

Nowe mieszkania pod klucz MokotówPierwsze zmianki o wsi Mokotowo pojawiły się w dokumentach w 1367 roku. W roku 1916 gmina Mokotów została w całości włączona do Warszawy za sprawą rozporządzenia wydanego przez generała-gubernatora Hansa Hartwiga von Beseler.

Mokotów to wyjątkowa dzielnica mieszkalna. Dużo tu zieleni oraz parków miejskich, wśród których najbardziej znane jest Pole Mokotowskie. W okolicy znajduje się również sporo zbiorników wodnych, w tym największy naturalny zbiornik wodny w Warszawie – Jeziorko Czerniakowskie, które wraz z najbliższym otoczeniem stanowi rezerwat przyrody.

Pod względem zabudowy Mokotów jest bardzo zróżnicowany. W niektórych miejscach dzielnicy znajdziemy wille, podczas gdy w innych przeważają osiedla z wielkiej płyty. Pozostałością po przemysłowej przeszłości dzielnicy jest Służewiec Przemysłowy. To tu obecnie znajduje się największe skupisko biurowców w Stolicy.

 

Nowe inwestycje mieszkaniowe na Mokotowie

Mokotów i Ursynów to obecnie jedne z najprężniej rozwijających się dzielnic miasta. Co rusz na ich terenie powstają nowe inwestycje mieszkaniowe, dzięki którym rynek pierwotny zasilają mieszkania na sprzedaż. Jedną z takich inwestycji jest Dom Hygge. Dom Hygge to wyjątkowa inwestycja, która łączy w sobie zalety mieszkania w dużym ośrodku miejskim z urokami cichej i bezpiecznej dzielnicy, która słynie ze swojej zieleni oraz spokojnej atmosfery. To kameralny apartamentowiec, w którym luksusowe penthausy z tarasami i apartamenty z balkonami przeplatają się z kawalerkami oraz mieszkaniami o średnim metrażu. To doskonała jakość wykonania, która przejawia się w doborze wysokogatunkowych materiałów konstrukcyjno-budowlanych i wykończeniowych oraz dbałości o najdrobniejsze szczegóły. To także To także wygoda i funkcjonalność, jakie zapewnia dwupoziomowy parking podziemny.. Dom Hygge jest urzeczywistnieniem duńskiej filozofii życia, w której za cel przyjmuje się osiągnięcie równowagi poprzez cieszenie się z małych przyjemności.

 

Czego się spodziewać, kiedy deweloper oferuje mieszkania pod klucz?

Podobnie jak większość deweloperów realizujących inwestycje mieszkaniowe na terenie Warszawy, także deweloper wznoszący Dom Hygge na Mokotowie zaoferował swoim klientom możliwość skorzystania z oferty mieszkań pod klucz. Mieszkania pod klucz są relatywnie droższe niż nowe mieszkania w stanie deweloperskim, ale ich bezsprzeczną zaletą jest możliwość bezpośredniego wprowadzenia się do wykończonego mieszkania bez konieczności planowania i wykonywania prac remontowo-wykończeniowych. W przypadku inwestycji Dom Hygge mieszkania pod klucz wykańczane są zgodnie z indywidualnym życzeniem klienta, także w stylu skandynawskim.. Króluje tu minimalizm, który przełamują naturalne materiały wykończeniowe, głównie drewno. W mieszkaniu urządzonym na styl hygge znajdziemy dużo punktów świetlnych – od tych stricte funkcjonalnych, po bardziej nastrojowe. Ważną rolę we wnętrzach zgodnych z filozofią hygge odgrywa łazienka, w której obowiązkowo powinna się znaleźć wanna wraz z przestrzenią sprzyjającą ustawieniu świec. Łazienki w Domu Hygge zostały tak zaprojektowane i wykonane, aby bez najmniejszego problemu pomieścić komfortową wannę. Jeśli jednak nie jesteśmy zwolennikami długiego przesiadywania w kąpieli, w naszym mieszkaniu pod klucz znajdzie się prysznic, oczywiście przeszklony i – po skandynawsku – utrzymany w minimalistycznym stylu.

Przedstawione na stronie internetowej www.hyggemokotow.pl wizualizacje budynków i lokali mają charakter poglądowy. Wygląd budynków oraz zagospodarowanie terenu mogą nieznacznie ulec zmianie w trakcie realizacji. Zmianie nie ulegną istotne cechy świadczenia oraz funkcjonalność budynków.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do używania, kopiowania i rozpowszechniania wszelkich danych i materiałów dostępnych na niniejszej stronie internetowej podlegają w szczególności przepisom ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o Prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 2006 Nr 90 poz. 631 z późn. zm.). Wykorzystywanie danych lub materiałów z niniejszej strony w jakichkolwiek celach wymaga każdorazowo pisemnej zgody Dynamic Development.