Zapytaj o ofertę 576 786 666

Pod klucz

Dla naszych specjalistów wykończenie wnętrz to nie tylko praca, ale i pasja.

Z przyjemnością podpowiemy, jakie prace przeprowadzić, aby mieszkanie było funkcjonalne, indywidualnie dostosowane do potrzeb i preferencji każdego klienta. Zajmiemy się realizacją, wyszukamy i zamówimy materiały, nawet jeśli będą niestandardowe. Wykończenie Twojego apartamentu w DOMU HYGGE pod przysłowiowy klucz to dla nas wyróżnienie i prawdziwa przyjemność. Wszystkie prace wykończeniowe prowadzimy przy ścisłej współpracy z właścicielami lokali mieszkalnych, dzięki czemu mamy pewność, że gotowe wnętrza są właśnie tym, czego potrzebujecie i oczekujecie.

Naszym partnerem w zakresie wykończeń wnętrz jest firma Complex.

Po więcej informacji zadzwoń pod nr 600130693 lub przejdź na stronę www.

Wykończenie mieszkań pod klucz – z korzyścią dla Ciebie i Twojej rodziny

Oferta mieszkań i apartamentów pod klucz doskonale wpisuje się w filozofię życia Hygge. Powierzając wykonanie prac wykończeniowych specjalistom zyskujemy komfort i poczucie bezpieczeństwa, a także czas, który możemy spędzić z najbliższymi. W duchu filozofii Hygge realizujemy indywidualne projekty aranżacji wnętrz zapewniając przy tym najwyższą jakość wykonania. Nasze wykończenia charakteryzują się wysoką precyzją oraz estetyką, ponieważ każdy lokal mieszkalny wykańczamy tak, jak chcielibyśmy aby było wykończone nasze własne mieszkanie – starannie, z dbałością o detale i przy wykorzystaniu najwyższej jakości materiałów.

Nasza pomoc w wykończeniu wnętrz to przede wszystkim:

  • oszczędność czasu
  • współpraca z profesjonalistami
  • doradztwo w kwestii rozwiązań technicznych i wystroju
  • indywidualne podejście
  • gwarancja na wykonane prace
  • utrzymanie rękojmi na instalacje hydrauliczne i elektryczne

Zamów mieszczanie pod klucz już dziś!

Klientów zainteresowanych możliwością zakupu mieszkania wraz z wykończeniem przez firmę z którą współpracujemy, zapraszamy do kontaktu z Biurem Sprzedaży DOMU HYGGE. Usługi związane z wykończeniem lokali mieszkalnych wyceniamy indywidualnie w zależności od metrażu mieszkania oraz zleconych prac wykończeniowych i wybranych materiałów. Niezbędne materiały wykończeniowe zapewnia klient we własnym zakresie lub nasza firma, przestrzegając przy tym wytycznych dotyczących kolorystyki oraz innych aspektów wizualnych systemów wykończeniowych.

Przedstawione na stronie internetowej www.hyggemokotow.pl wizualizacje budynków i lokali mają charakter poglądowy. Wygląd budynków oraz zagospodarowanie terenu mogą nieznacznie ulec zmianie w trakcie realizacji. Zmianie nie ulegną istotne cechy świadczenia oraz funkcjonalność budynków.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do używania, kopiowania i rozpowszechniania wszelkich danych i materiałów dostępnych na niniejszej stronie internetowej podlegają w szczególności przepisom ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o Prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 2006 Nr 90 poz. 631 z późn. zm.). Wykorzystywanie danych lub materiałów z niniejszej strony w jakichkolwiek celach wymaga każdorazowo pisemnej zgody Dynamic Development.