Zapytaj o ofertę 576 786 666

Pod klucz

Pracujemy z pasją i oddaniem

Pragniemy podarować Ci wnętrze, w którym poczujesz pełnię komfortu i szczęścia. Takie właśnie są mieszkania HYGGE. Neutralna kolorystyka oraz harmonijne zestawienie sprzętów i dodatków pozwala odpocząć po pełnym wrażeń dniu. Z nami nie musisz się martwić o realizację i zakup materiałów – wyszukamy i zamówimy nawet te najbardziej nietypowe.

Prace wykończeniowe przeprowadzamy od A do Z, każdy etap omawiając z właścicielem lokalu. W ten sposób możesz mieć pewność, że nie umknie Ci żaden szczegół. Chcemy, by efekty były nie tylko spełnieniem Twoich marzeń o pięknym domu, ale i tych z Twoich potrzeb, z których być może nie zdawałeś sobie sprawy. A gdy już wręczymy Ci klucz, otrzymasz dopracowane do perfekcji, gotowe do zamieszkania pomieszczenia.

Naszym partnerem w zakresie wykończeń wnętrz jest firma Complex – przedsiębiorstwo o ugruntowanej pozycji na rynku, mające za sobą wiele udanych realizacji.

 

Więcej informacji uzyskasz pod nr 600130693 lub na stronie www.

Oszczędność i estetyka – mieszkania pod klucz dla Ciebie

Oferta mieszkań i apartamentów pod klucz doskonale wpisuje się w filozofię życia Hygge. Powierzając wykonanie prac wykończeniowych specjalistom zyskujemy komfort i poczucie bezpieczeństwa, a także czas, który możemy spędzić z najbliższymi. W duchu filozofii Hygge realizujemy indywidualne projekty aranżacji wnętrz zapewniając przy tym najwyższą jakość wykonania. Nasze wykończenia charakteryzują się wysoką precyzją oraz estetyką, ponieważ każdy lokal mieszkalny wykańczamy tak, jak chcielibyśmy aby było wykończone nasze własne mieszkanie – starannie, z dbałością o detale i przy wykorzystaniu najwyższej jakości materiałów.

Jako specjaliści w branży doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak skomplikowanym procesem są prace wykończeniowe. Działamy z wyznawaną przez nas filozofią HYGGE – liczą się Twój czas, Twój spokój psychiczny i Twoje bezpieczeństwo. Każdym z mieszkań czy apartamentów zajmujemy się jak własnym, dbając o wysoką jakość materiałów i staranne wykonanie.

Otrzymujesz:

  • oszczędność czasu i pieniędzy – wiemy, jak dobrać materiały w korzystnej cenie,
  • profesjonalną poradę w kwestii rozwiązań technicznych i wystroju,
  • otwartość na Twoje potrzeby i upodobania,
  • utrzymanie poręczenia na instalacje elektryczne i hydrauliczne,
  • gwarancję na wykonane prace.

Brzmi interesująco? Zapraszamy do kontaktu z Biurem Sprzedaży DOMU HYGGE Twin .

Wycena jest dostosowana indywidualnie do klienta i uwzględnia:

  • metraż mieszkania,
  • zlecone prace wykończeniowe,
  • wybrane materiały.

Niezbędne artykuły wykończeniowe możesz zakupić sam, ale jeżeli chcesz, byśmy to my się tym zajęli, zapewni je nasza firma. Skrupulatnie przestrzegamy wówczas wytycznych dotyczących kolorystyki i innych aspektów wizualnych wykończenia.

 

Przedstawione na stronie internetowej www.twin.hyggemokotow.pl wizualizacje budynków i lokali mają charakter poglądowy. Wygląd budynków oraz zagospodarowanie terenu mogą nieznacznie ulec zmianie w trakcie realizacji. Zmianie nie ulegną istotne cechy świadczenia oraz funkcjonalność budynków.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do używania, kopiowania i rozpowszechniania wszelkich danych i materiałów dostępnych na niniejszej stronie internetowej podlegają w szczególności przepisom ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o Prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 2006 Nr 90 poz. 631 z późn. zm.). Wykorzystywanie danych lub materiałów z niniejszej strony w jakichkolwiek celach wymaga każdorazowo pisemnej zgody Dynamic Development.