Zapytaj o ofertę 576 786 666

Warszawa – kupujemy mieszkanie 4 pokojowe

Zakup mieszkania, zwłaszcza na kredyt to decyzja, której nie podejmujemy pod wpływem chwili. Zamiast tego uważnie analizujemy ofertę dewelopera, lokalizację inwestycji oraz jej ostateczny koszt, na który składa się nie tylko cena zakupu nieruchomości, ale również koszt ewentualnego kredytu i wykończenia mieszkania pod klucz. Dysponując wszystkimi danymi podejmujemy decyzję o zakupie lub rezygnujemy z wymarzonego czteropokojowego mieszkania na rzecz czegoś mniejszego, a zarazem bardziej przystępnego finansowo. Ale czy to naprawdę konieczne? Inwestorów, którzy szukają mieszkania 4 pokojowego na terenie miasta Warszawa zapraszamy do DOMU HYGGE. Być może nasza oferta to rozwiązanie, którego poszukujecie.

DOMY HYGGE to inwestycja mieszkaniowa inspirowana duńską filozofią życia, zgodnie z którą szczęście czerpiemy za komfortu, poczucia bezpieczeństwa, spotkać z najbliższymi oraz celebracji najprostszych czynności. Każde mieszkanie – od kawalerki, przez 4 pokoje, po luksusowy penthouse – w DOMU HYGGE zostało zaprojektowane w taki sposób, aby umożliwić nam spędzanie czasu wspólnie z rodziną, jednocześnie zapewniając każdemu członkowi rodziny prywatność i przestrzeń do rozwijania jego zainteresowań i pasji.

Mieszkania 4 pokojowe w DOMU HYGGE możemy podzielić na dwa typy. Pierwsze to luksusowe apartamenty o powierzchni od 100 metrów kwadratowych wzwyż, drugie to również bardzo komfortowe mieszkania o metrażu nieprzekraczającym 100 metrów. W tym artykule zajrzymy do wnętrza jednego z tych drugich – standardowego mieszkania czteropokojowego o powierzchni ok. 80 m2. Jest to mieszkanie typu 1 zlokalizowane na drugim piętrze.

Mieszkanie HYGGE – 4 przestronne pokoje do Waszej dyspozycji w wariancie „Komfort

mieszkanie 4 pokoje
Apartament „Komfort” to przestrzeń zaprojektowana specjalnie z myślą o rodzinie. Te 4 wyjątkowe pokoje doskonale wpisują się w potrzeby i oczekiwania rodzin z dwójką, a nawet t rójką dzieci. W mieszkaniu znajdziemy przytulne sypialnie, przestronną łazienkę i oddzielną toaletę. Strefa dzienna została zaprojektowana i wykonana w taki sposób, żeby dać domownikom możliwość wspólnego spędzania czasu, a zrazem stwarzać przestrzeń do wypoczynku i relaksu. Całe życie domu w apartamencie „Komfort” koncentruje się w pomieszczeniu pełniącym funkcje salonu, jadalni i kuchni. Wprost z salonu możemy wyjść na przestronny balkon o powierzchni 10 m2, co w słoneczne dni stwarza dodatkowe możliwości do wspólnego wypoczynku i spożywania posiłków na świeżym powietrzu. A jak apartament komfort prezentuje się w liczbach?

4 pokoje rodzinnego apartamentu „Komfort” w liczbach

Całkowita powierzchnia użytkowa lokalu to 82,08 m2 mieszkania plus dwa przestronne balkony, których łączna powierzchnia to dodatkowe 23,58 m2 przestrzeni rekreacyjnej. W samym mieszkaniu znajdziemy:

  • salon z aneksem kuchennym o powierzchni 43,93 m2,
  • sypialnię małżeńską z wyjściem na balkon o powierzchni 13,70 m2,
  • pokój dziecięcy o powierzchni 9,72 m2,
  • pokój dziecięcy z wyjściem na balkon o powierzchni 9,24 m2,
  • przestronną łazienkę o powierzchni 4,03 m2,
  • oddzielną toaletę o powierzchni 1,46 m2.

Dogodny układ apartamentu to zaledwie jeden atut przemawiający za wyborem mieszkania w DOMU HYGGE. Drugim, nie mniej ważnym jest lokalizacja naszej inwestycji. DOM HYGGE wznosi się w najbardziej prestiżowej dzielnicy miasta, na warszawskim Mokotowie w sąsiedztwie bogactwa zieleni oraz doskonale rozwiniętego zaplecza zapewniającego mieszkańcom dostęp do wszystkich niezbędnych usług i udogodnień wielkiego miasta. Działka, na której wznosi się nasza inwestycja jest doskonale skomunikowana i położona w bliskim sąsiedztwie ścisłego centrum Warszawy, co gwarantuje ułatwiony dostęp do szerokiej oferty placówek kulturalnych i oświatowych działających w Sercu miasta.

Trochę mniejsze 4 pokoje – mieszkanie w Warszawie o powierzchni ok. 74 m2

mieszkanie 4 pokoje warszawa
Oferta mieszkaniowa DOMU HYGGE pod względem dostępnych metraży jest niezwykle zróżnicowana. Klientom poszukującym mniejszego metrażu z jednoczesnym zachowaniem podziału przestrzeni na 4 pokoje oferujemy rodzinne apartamenty „Harmonia”. Apartament „Harmonia” doskonale wpisuje się w potrzeby rodziny z jednym, dwójką, a nawet trójką dzieci. To także doskonała alternatywa dla osób pracujących w domu – jeden z pokoi można z łatwością zaadaptować na biuro, resztę pozostawiając do dyspozycji dzieci.

Podobnie jak w przypadku apartamentu „Komfort”, apartament „Harmonia” oferuje otwartą przestrzeń dzienną, w której salon z jadalnią i aneksem kuchennym sprzyja wspólnemu spędzaniu czasu i relaksowi w gronie najbliższych. Dodatkowo bezpośrednio z salonu możemy wyjść na balkon, ciesząc się dodatkową przestrzenią do wypoczynku na świeżym powietrzu. Obok salonu w mieszkaniu znajdziemy trzy sypialnie – sypialnię małżeńską, większą sypialnie dziecięcą oraz mniejszą sypialnię dziecięcą, której dogodna lokalizacja na planie mieszkania sprzyja zaaranżowaniu przestrzeni do celów zawodowych lub hobbistycznych.

Klientów zainteresowanych zakupem mieszkania w DOMU HYGGE zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z ofertą dostępnych lokali oraz kontaktu z Biurem Sprzedaży. Obok sprzedaży apartamentów w stanie deweloperskim oferujemy możliwość zamówienia nieruchomości pod klucz. Wchodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom Naszych Klientów zapewniamy również fachowe wsparcie podczas pozyskiwania środków na finansowanie inwestycji.

Przedstawione na stronie internetowej www.twin.hyggemokotow.pl wizualizacje budynków i lokali mają charakter poglądowy. Wygląd budynków oraz zagospodarowanie terenu mogą nieznacznie ulec zmianie w trakcie realizacji. Zmianie nie ulegną istotne cechy świadczenia oraz funkcjonalność budynków.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do używania, kopiowania i rozpowszechniania wszelkich danych i materiałów dostępnych na niniejszej stronie internetowej podlegają w szczególności przepisom ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o Prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 2006 Nr 90 poz. 631 z późn. zm.). Wykorzystywanie danych lub materiałów z niniejszej strony w jakichkolwiek celach wymaga każdorazowo pisemnej zgody Dynamic Development.